ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Audio Svetelná a Kino technika Hudobné nástroje a príslušenstvo

Audio - ADAM HALL / Příslušenství pro pořádání živých akcí

Firma Adam Hall Ltd.

vznikla už v roku 1975 v Southend-on-Sea neďaleko Londýna, pôvodne ako producent robustného hardvéru určeného na výrobu flight case-ov. Postupom času sa značka rozvinula do podoby globálneho výrobcu a distribútora s pôsobivou škálou rôznych riešení určených najmä pre zábavný priemysel, divadlá, koncertné aplikácie, broadcasting a ďalších významných používateľov.

Dnešná spoločnosť Adam Hall Group, ktorá od roku 1983 sídli v nemeckom Neu-Anspachu postupne predstavila a zastrešila viac ako 30 obchodných značiek pokrývajúcich celú sféru ozvučenia, osvetlenia, LED, pódiovej techniky a príslušenstva, ktoré jej umožňujú ponúkať nielen jednotlivé produkty, ale celé koncepty a hotové riešenia.

V produktovom portfóliu tak môžeme nájsť reproduktory, reproboxy, zosilňovače, bezdrôtové systémy, inteligentné svetlá, káble, ochranné káblové prejazdy, stojany, hliníkové pódiové konštrukcie a pódiové systémy.
Adam Hall teraz ponúka viac ako 7000 produktov, ktoré sú obvykle trvalo dostupné v jeho skladoch a môžu tak byť prakticky okamžite dodané zákazníkovi. Vďaka tomu sa díleri, poskytovatelia rentálnych služieb či systémoví integrátori môžu spoľahnúť na to, že svoj ucelený balík kvalitných produktov pre svoje mobilné či inštalačné projekty budú mať k dispozícii vždy v bezkonkurenčne krátkom čase.

Firma sa rada chváli štatistikami, ktoré hovoria o tom, že jej aktuálny ročný obrat predstavuje 82 000 000 Euro, spokojnosť zákazníkov s jej produktmi dosahuje 94 %, skladová dostupnosť 97 % a jej výrobky chránia 130 patentov či registrovaných priemyselných designov.