ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zvuková technika Svetelná a Kino technika Hudobné nástroje a príslušenstvo

Zvuková technika - ART / Procesory, mikrofónové predzosilňovače, DI boxy...

Spoločnosť ART (Applied Research and Technology) bola založená v roku 1984 skupinou hudobníkov, zvukových inžinierov a štúdiových nadšencov. Od svojho vzniku usiluje o nájdenie rovnováhy medzi skvelým výkonom a prijateľnou cenou prostredníctvom inovatívnych audio produktov, ktoré sú navrhnuté striktne s ohľadom na potreby každého hudobníka.
Produktové portfólio značky ART by sa dalo rozdeliť do troch oblastí. Prvú z nich predstavujú analógové procesory - kompresory, predzosilňovače, ekvalizéry, channel stripy a crossovery, ktoré vo svojej triede ponúkajú vždy ten najvýhodnejší pomer ceny, zvukovej kvality a spoľahlivosti. Jednotlivé produkty sa často môžu pochváliť vlastnosťami, funkciami aj parametrami, ktoré konkurenčné výrobky nemajú buď vôbec, alebo sú dostupné až v niekoľkonásobne vyšších cenových reláciách. Ide napríklad o plynule nastaviteľnú vstupnú impedanciu, elektrónkové obvody s meniteľným anódovým napätím, M / S matrix, automatické ladenie vokálov Antares AutoTune či digitálny ADAT a USB výstupy.
Druhá produkčná oblasť firmy ART zahŕňa veľkú skupinu výrobkov ponúkajúcu šikovné riešenie mnohých problémov, ktoré hudobníkov, DJs a zvukárov dosť často trápia. Jedná sa o distribútory phantomového napájania, štúdiové patchbaye, kanálové splittery, izolátory, predzosilňovače pre gramofóny, AB / Y prepínače, slúchadlové zosilňovače, malé mixy, sieťové distribútory, WordClock generátory a predovšetkým celú paletu pasívnych i aktívnych DI boxov, vrátane duálnych a viackanálových prevedení.
Tretiu sféru pôsobnosti predstavuje pre spoločnosť ART oblasť štúdiových mikrofónov. V portfóliu môžeme nájsť celú škálu modelov, zahrňujúcu veľko- a malomembránové kondenzátorové typy, multipatternové a lampové mikrofóny aj ich USB či stereo verzie. Nechýbajú ani špeciálne lahôdky ako páskový (ribbon) mikrofón AR5 so sofistikovanou aktívnou elektronikou, alebo veľkomembránový dynamický typ D7 určený pre broadcasting.