ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Audio Svetelná a Kino technika Hudobné nástroje a príslušenstvo

Audio - CROWN / Výkonové zosilňovače najvyššej kvality

Po dlhé desaťročia bol recept na konštrukciu vynikajúceho zosilňovača v americkej firme Crown rovnaký: prevratná kombinácia skúseností, prelomových technológií, poctivého remesla a zápalu pre vec. Tento recept, ktorý sa znovu a znovu osvedčil, priniesol na svet rodinu slávnych zosilňovačov: DC-300, PSA-2, Micro-Tech, Macro-Tech, Studio Reference, sériu K a sériu CTS. Každý z nich bol vo svojej dobe špičkou a posunul výkonovú a kvalitatívnu latku o značný kus vyššie.

I-Tech, najnovší počin konštruktérov firmy Crown, je vrcholom 50. ročnej histórie technologických inovácií a má všetky predpoklady stať sa budúcim veľkým zosilňovačom, ktorý sa na veľmi dlhú dobu zapíše do dejín. Postavený je na základe viac ako 20 amerických patentov, obvodových riešení a obsahuje viac technologických inovácií na centimeter kubický, než ktorýkoľvek iný zosilňovač v novodobej histórii.

Filozofii známej oddanosti ku kvalite je podriadený aj výrobný proces vo firme Crown. Počnúc starostlivým výberom materiálu chassis po najmodernejšie röntgenové a foto-robotické testovanie obvodových dosiek, je každý zosilňovač vyrobený tak, aby podával výkon podľa najvyšších možných štandardov.