ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Audio Svetelná a Kino technika Hudobné nástroje a príslušenstvo

Audio - DIRECTOUT /

Spoločnosť DirectOut GmbH založila v roku 2008 skupina profesionálnych zvukových inžinierov, vedená Stephanom Flockom – zvukovým majstrom, ktorý počas svojej dlhoročnej kariéry obdržal množstvo významných ocenení najmä za produkciu nahrávok v oblasti klasickej hudby.

Firma sa zameriava predovšetkým na vývoj základných riešení vo sfére audio konektivity, sietí a prepojovacích zariadení pre vysielacie, štúdiové, ozvučovacie a inštalačné aplikácie. Unikátnym javom v rámci vývojového tímu DirectOut je fakt, že všetci jeho členovia sú súčasne aktívnymi zvukovými inžiniermi. Vďaka tomu sa spoločnosť zameriava výhradne na riešenie problémov a požiadaviek, vyplývajúcich z reálneho života a praxe.
Produktové portfólio, ponúkané pod obchodnou značkou DirectOut Technologies obsahuje predovšetkým výrobky, ktoré predstavujú skutočné „mosty“ medzi odlišnými zvukovými formátmi a pomáhajú existujúcim systémom k väčšej flexibilite. K podporovaným „zvukovým svetom“ patria napríklad formáty MADI, AES67 a RAVENNA.
Vedenie spoločnosti sídli v meste Mittweida v Nemecku.