ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Audio Svetelná a Kino technika Hudobné nástroje a príslušenstvo

Audio - DRENKELFORT /

Spoločnosť Drenkelfort Audio Engineering sa v priebehu posledných rokov etablovala ako významný nemecký výrobca špičkových softvérových a hardvérových riešení určených pre profesionálne aplikácie. Významná časť jej produktov mieri do oblasti broadcastingu a TV vysielania, preto v jej portfóliu nájdeme produkčný a odbavovací softvér aj hardvérové vybavenie, ktoré je špeciálne prispôsobené špecifickým potrebám vysielacej prevádzky. Významné uplatnenie si však výrobky Drenkelfort našli aj v divadlách či filmových alebo hudobných štúdiách.

Špeciálny dôraz je pri vývoji nových produktov kladený na maximálnu integritu a plynulosť pracovných postupov, ľahké vyriešenie špeciálnych požiadaviek jednotlivých prevádzok a taktiež na spoľahlivosť a bezpečnosť, najmä v prípade záznamu neopakovateľných a nereplikovateľných situácií pri živom nahrávaní. Zákazník vďaka tomu ťaží z rozsiahlych skúseností výrobcu, na ktorého technickú podporu sa môže vždy plne spoľahnúť.

Produktové portfólio Drenkelfort zahŕňa viackanálové HW/SW odbavovacie systémy (EventDriver AV) na použitie v rozhlase, TV, divadlách, či pri iných hudobných udalostiach, multitrackové SW produkčné audio editory (trackCaster), SW aplikácie pre jednoduchú editáciu reprortážnych príspevkov (ClipCaster) SW audio recorder s automatickým redundantným paralelným záznamom (eventRecord). Výrobca sa môže pochváliť významnými referenciami od takých prestížnych užívateľov, ako sú: ZDF, ORF, WDR, NDR, Bavaria Filmstudios, Oper Graz, DOM Radio Köln, Landestheater Linz, Deutsches National Tehater Weimar, University of Applied Sciences Bonn a ďalších.