ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Audio Svetelná a Kino technika Hudobné nástroje a príslušenstvo

Audio - DYNAUDIO / audio

Značka Dynaudio mala od začiatku náskok vďaka skutočným technologickým inováciám a priekopníckym riešeniam. Výskum fázovej a tranzientnej odozvy bolo pole po dlhú dobu ostatnými výrobcami neorané a firma Dynaudio preukázala, že lineárna frekvenčná odozva nie je jediným parametrom definujúcim dobrý reprobox. Ideálna časová a dynamická charakteristika sa ukázala byť rovnako dôležitá. Odvtedy značka Dynaudio predstavila mnoho radov reproboxov, z ktorých mnohé sú dodnes považované za referenčný štandard, za všetky spomeňme napr. The Evidence.

Wilfried Ehrenholz, spoluzakladateľ firmy Dynaudio, hovorí, že výrobca reproboxov môže produkovať skutočne výnimočné debny, len pokiaľ vyvíja vlastné meniče. Preto sú boxy Dynaudio unikátnou kombináciou inovatívnej technológie meničov, supermodernej výroby a skutočnej remeselnej zručnosti.

V strede záujmu firmy Dynaudio je vždy zákazník, pretože zákazník je skutočným zamestnávateľom pracovníkov firmy. A tí vykonávajú svoju prácu so zreteľom nielen na zákazníka, ale aj na životné prostredie – to vonkajšie aj to vnútorné. Pre Dynaudio životné prostredie znamená nielen recyklácia odpadov ale aj sociálnu zodpovednosť a staranie sa jeden o druhého.