ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Audio Svetelná a Kino technika Hudobné nástroje a príslušenstvo

Audio - WORK /

WORK PRO je súčasťou španielskej spoločnosti Equipson S.A., ktorá bola založená v roku 1995 a je oddaná profesionálnemu audiu a osvetľovaniu. Prostredníctvom svojej hlavnej značky WORK® ponúka množstvo exkluzívnych produktov navrhnutých tak, aby uspokojili potreby užívateľov.
Dnes je Equipson S.A. jednou z najdôležitejších spoločností tohto odvetvia v Španielsku. Jej dynamika a skúsenosť jej umožňuje rásť a stávať sa počas rokov stále silnejšou a súčasne medzinárodne uznávanou.

Počas posledných rokov rozvíjal Equipson svoje oddelenie výskumu a vývoja. Toto oddelenie má svoje vlastné stredisko určené výhradne vývoju produktov WORK®. Táto obrovská investícia prispela významne k dynamickému vývoju značky. Jej úspech na veľtrhoch profesionálnych produktov jasne ilustruje kvalitu know-how firmy.

Proces zlepšovania kvality tiež prekonal výrazné zmeny. Firma nielen navrhuje nové produkty, ale neustále vylepšuje tie existujúce, pričom berie do úvahy názory používateľov. Staráme sa o celkový dizajn produktov od súčiastok až po povrchovú úpravu. Nová výroba začína vždy až po kompletnej revízii produktu.
Ako uznanie tejto stratégie výskumu a technologického rozvoja získala spoločnosť Equipson S.A. podporu Ministerstva priemyslu, energie a turizmu.

Veľa informácií, zdrojov a noviniek je možné nájsť na blogu s názvom Make It WORK.