ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Audio Svetelná a Kino technika Hudobné nástroje a príslušenstvo

Audio - YELLOWTEC /

Yellowtec GmbH je nemecká spoločnosť, zameraná na integráciu systémov určených pre vysielací priemysel. Produkcia Yellowtec sa zameriava predovšetkým na múdre a inovatívne riešenia určené pre rozhlas, televíziu a mediálne aplikácie. Odborníkmi často oceňovaná značka sa snaží vždy posúvať konštrukčnú aj dizajnovú latku prostredníctvom základnej otázky „je toto naozaj najlepšie riešenie?“.
Vzhľadom na to, že sa vysielací priemysel stáva čoraz zložitejším, snaží sa Yellowtec, napriek tomuto trendu, vytvárať intuitívne výrobky, ktoré komplikovanú a komplexnú techniku pretvárajú na jednoducho použiteľné zariadenia. Skrátka - robia prácu svojich užívateľov jednoduchšie a pracovné prostredie elegantnejšie.

V portfóliu značky nájdeme sofistikované zariadenia v podobe reportážnych mikrofónov, ktoré sú schopné snímaný materiál rovno zaznamenať na vymeniteľné pamäťové médium, High Definition zvukovej karty vybavené pokročilými levelingovými algoritmami, kompaktné a prehľadné odbavovacie mixpulty, či hybridné POTS/ISDN/IP telefónne sa nezaobíde žiadne interaktívne vysielacie štúdio. Nechýba ani programovateľné hlasové procesory, vďaka ktorým sa každý moderátor môže spoľahnúť na to, že jeho hlas bude mať v štúdiu vždy originálny, nezameniteľný a predovšetkým dokonalý zvuk.

Popri chytrých zariadeniach, nadupaných pokročilými technológiami a elektronickými kúzlami však nechýba ani druhá produkčná línia, zahŕňajúca zdanlivo jednoduché výrobky, ktorých hlavným zmyslom je uľahčiť svojmu užívateľovi život. Sem patria rôzne flexibilné a plne nastaviteľné stolné mikrofónové stojany, držiaky monitorov, úchyty a prvky štúdiového či „On Air“ signalizačného osvetlenia.