ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Samsung Galanta - konferenčný systém 

Pred takmer 10-timi rokmi bola konferenčná miestnosť Samsungu vybavená audiosystémom s komponentami JBL/Crown/Soundcraft. Táto spoľahlivá zostava bola v súčasnosti doplnená o inteligentný konferenčný systém.

Všade tam, kde je potrebné riadiť diskusiu

AKG CS3 kombinuje jednoduchosť v nastavení a použitie s profesionálnou kvalitou zvuku AKG. Moderné a elegantné
prevedenie sa hodí do každej zasadacej miestnosti. Spoľahlivosť a odolnosť sú dva z hlavných rysov systému. Systém je modulárny s rôznymi možnosťami mikrofónov s husími krmi. Základná jednotka sa môže pripojiť do všetkých príslušných zariadení ako je PA, nahrávanie zariadenie, externé zdroje zvuku alebo riediaci systém. Rôzne pracovné režimy umožňujú voľné alebo kontrolované režimy diskusie.

» univerzálne pre všetky malé a stredné konferenčné miestnosti

» prevedenie „Plug and Play“

» jednoduché nastavenie a intuitívne ovládanie aj pre nezaškolenú obsluhu

» modulárna a ľahko rozšířitelná koncepcia

Použité produkty

AKG, JBL, Soundcraft, Crown,

Informácie o inštalácii

Základom konferenčného systému je riadiaca jednotka AKG CS3 BU. Na zadnom paneli sa okrem sieťového prívodu a audio konektorov nachádza aj trojica multikonektorov pre pripojenie troch vetiev mikrofónových jednotiek. V tejto inštalácií bolo použitých 18 mikrofónových jednotiek pre delegátov a jedna jednotka pre predsedajúceho.

Maximálna konfigurácia umožnuje pripojenie až 60 mikrofónových jednotiek. Na prednom paneli sa nachádzajú tlačidlá pre ovládanie zvuku (hlasitosť a ekvalizácia) a tlačidlá pre riadenie až štyroch režimov konferenčného systému.