ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Audio Svetelná a Kino technika Hudobné nástroje a príslušenstvo

Svetelná a Kino technika - CHAUVET DJ /

Chauvet je veľkým inovátorom, vývojárom a výrobcom na trhu zábavného osvetlenia čo sa týka designu, flexibility a vybavenosti. Vlastné štyri značky: CHAUVET® DJ, CHAUVET® Professional, ILUMINARC® a TRUSST®. Všetky tieto značky majú globálny dosah postavený na troch základných princípoch: výkon, inovácia a protihodnota, čiže V.I.P. Vášeň pre osvetenie a snaha vyniknúť zjednocujú inak rôznorodý personál ako v sídle na Floride, tak aj v Európskej pobočke v Anglicku. Všetci zdieľajú uvedomenie, že úprimná rada, popredajný servis a podpora – idúca za hranice najkvalitnejších produktov – sú kľúčom k naozaj spokojnému zákazníkovi.
Chauvet aktívne vyvíja nové technológie pre všetky segmenty svojej činnosti. Vývoj produktov, marketing, technická podpora, predaj, sourcing, kontrola kvality a logistika sú riadené prevažne zo Spojených štátov.
V Chauvet pevne verí v objavovanie, získavanie a dodávanie ekoligických alternatív k tradičným svetelným zdrojom. Preto boli medzi prvými na poli LED osvetlenie a stále zostávajú na čele osvetľovacích technológií založených na LED. Úsporné LED svetlá umožňujú nižšiu spotrebu, generujú menej tepla, takže potrebujú menej chladenia a vďaka ich dlhej životnosti až 50.000 hodín taktiež menej výmen lámp a žiaroviek. To sa priamo prenáša do úspor za elektrinu a pracovnú silu. Chauvet sa ale nezaujíma len o svet svetiel, ale o svet ako taký. Snažia sa povzbudzovať, presadzovať a vítať snahy tých, ktorí sa usilujú o to, aby sa stal lepším miestom – pomôcť vrhnúť svetlo na otázky, ktoré ovplyvňujú nás všetkých.