ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Audio Svetelná a Kino technika Hudobné nástroje a príslušenstvo

Svetelná a Kino technika - SWEFOG /

Švédska firma Swefog píše svoju históriu od polovice 90. rokov, kedy bola založená vo Filipstade, malom meste, ležiacom v strednej časti Švédska cca. 300 km na západ od Štokholmu. Miestne tradičné hodnoty, ako ochrana životného prostredia alebo precíznosť a spoľahlivosť švédskych výrobkov, sa odrážajú vo filozifii firmy. Swefog Technology Group AB založila svoj úspech na prvotriednej kvalite bez kompromisov. Postupne sa prepracovala medzi lídrami na trhu so špičkovými priemyselnými atmosférickými hazermi a výrobníkmi klasickej hmly na profesionálne účely.

Firma Swefog čerpá z bohatých tradícií strojárskej výroby v miestnom regióne. Všetky komponenty si Swefog vyrába vo svojom závode a nepoužíva žiadne OEM súčasti. Všetky finálne výrobky, opúšťajúce brány továrne, sú montované rovnakým spôsobom, aký používajú renomované svetové automobilky u svojich top značiek; finálna kompletizácia výrobku prebieha manuálne a každý výrobok je následne náročným spôsobom testovaný a preverovaný. Produkty Swefog sa vyznačujú nielen mimoriadne kvalitným remeselným spracovaním a manufaktúrnou starostlivosťou, ale aj použitím moderných technológií.

Swefog sa špecializuje na výrobu atmosférických hazerov, ktoré pracujú na úplne odlišnom unikátnom princípe, než bežné hazery ostatných výrobcov. V súčasnosti sa už vyrába 4. generácia týchto atmosférických generátorov, ktorých výhodou je okamžitý štart bez doby zahrievania a nulová kondenzácia vodného oparu alebo toľko problematické mastnoty, sprevádzajúce používanie bežných výrobcov umelej hmly. Výrobky Swefog nájdu vďaka týmto vlastnostiam uplatnenie v náročných priemyselných prevádzkach a s úspechom ich využívajú popredné Tv štúdia a filmové ateliéry.